Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты. 

   "Територія нержавійки" виготовляє: ПЕРИЛА З НЕРЖАВІЙКИ, ПЕРИЛА СКЛЯНІ, ЕКСКЛЮЗИВНІ ПЕРИЛА, ПЕРИЛА КОМБІНОВАНІ, ПОРУЧНІ З НЕРЖАВІЙКИ, СХОДИ З НЕРЖАВІЙКИ, ПРОПУСКНІ СИСТЕМИ З НЕРЖАВІЙКИ, НАВІСИ З НЕРЖАВІЙКИ, МИЙКИ З НЕРЖАВІЙКИ.  

                 

     Нержавійка вважається найпоширенішим матеріалом для виготовлення перил, сходів, дашків, адже їхні переваги  цілком зрозумілі – вони елегантні, довговічні, практичні та  можна встановлювати, як і під відкритим небом, так і всередині будівлі. Вони не потребують додаткового догляду в подальшій експлуатації порівняно із звичайними виробами з чорного металу чи дерева.

   

   В залежності від проекту, для виготовлення перил може використовуватись полірована, шліфована, матова, нікельована, позолочена та пофарбовані нержавіючі сталі. "Територія нержавійки" пропонує не лише стандарні дизайни виробів з нержавійки, а й цікаві комбінації вироби із іншими матеріалами,  наприклад, каменем, деревом, склом, що надає їм сучасності та елегантності.

   Для виготовлення виробів "Територія нержавійки" використовує тільки високоякісний металопрокат європейських виробників. Передові комплектуючі та технології, якість виготовлення - забезпечують високу міцність і надійність. Нами успішно виготовлено та встановлено понад 3000 метрів перил із нержавійки; понад 2000 метрів комбінованих перил із деревом і склом та інші вироби.

   Ви можете самостійно підібрати дизайн виробів із нашої галереї або розробити індивідуальний, що зробить їх ексклюзивними.